• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Ustawienia
Wyszukiwarka

Przedszkole Publiczne
w Małogoszczu

 

Informuję, że wnioski o dowóz dzieci w roku szkolnym 2024/2025 należy składać w sekretariacie przedszkola do dnia 31 maja 2024r.

Treść Regulaminu dowozu uczniów znajduje się na stronie internetowej przedszkola w zakładce O NAS – PODSTAWY PRAWNE.

Druki wniosków do pobrania ze strony internetowej lub w sekretariacie przedszkola.

    

                                                                                                                                                                               Z poważaniem                                                                                                                                                                                                                                        Ewa Wypych – Dyrektor                                                                                                                                                                                                                      Przedszkola Publicznego w Małogoszczu

 

Wniosek_o_dowóz_ucznia_PRZEDSZKOLE.odt

facebook