• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Ustawienia
Wyszukiwarka

Przedszkole Publiczne
w Małogoszczu

 
 
 
 
Dnia 3 czerwca przedszkolaki z grupy Muchomorki wraz z Rodzicami wybrali się na wycieczkę do Zoo Leśne Zacisze w Lisowie. Podczas spaceru alejami  dzieciaki podziwiały różne zwierzęta min.: kangury, strusie, emu , zebry oraz lwa. Ciekawym punktem zwiedzania ogrodu zoologicznego była możliwość pogłaskania oraz nakarmienia kóz. Celem wycieczki była obserwacja zwierząt i czerpanie pozytywnych wrażeń w kontakcie z przyrodą oraz wspólna integracja grupy. Przedszkolaki świetnie bawiły się na placu zabaw oraz wspólnie z opiekunami korzystały z atrakcji ogrodu. Na koniec wycieczki dzieciaki zaprezentowały dla Rodziców wiersz oraz wręczyły samodzielnie wykonane prezenty. Wycieczkę zaliczyliśmy do bardzo udanych i z niecierpliwością czekamy na kolejną :)
 
 
84MFEx3T
bORY8Ycc
FBOmX5uj
fJK3RBF1
-giJGLbP
hhN6wkC9
hIx9oNS3
hjZB_3ug
KhzOpWMK
m7rIDOcK
MYz024Nl
oOOIQajO
pnooJo8b
sNet-T-N
UlbATehA
YmGKdFcM

facebook